Cars: Fast as Lightning

Cars: Fast as Lightning 1.2.0

Wciśnij gaz do dechy

Cars: Fast as Lightning to zabawna, rodzinna gra wyścigowa, w której największą gwiazdą jest Lightning McQueen. Elementy wyścigowe w grze są naprawdę dobre, jednak ekonomiczna część gry zdaje się zajmować trochę za dużo miejsca, przez co cała zabawa trochę umyka. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Przenosi atmosferę znaną z filmów
  • Proste sterowanie wyścigami
  • Zabawne akcje w trakcie wyścigów
  • Duża możliwość modyfikacji tras
  • Wszystkie ulubione postacie z filmu

Wady

  • Budowanie miasta może być zbyt odwracające uwagę od wyścigów
  • System energii zatrzymuje zabawę na torze

Dobry
7

Cars: Fast as Lightning to zabawna, rodzinna gra wyścigowa, w której największą gwiazdą jest Lightning McQueen. Elementy wyścigowe w grze są naprawdę dobre, jednak ekonomiczna część gry zdaje się zajmować trochę za dużo miejsca, przez co cała zabawa trochę umyka.

Zbuduj miasto

Tak jak w grach typu Simpsons: Tapped Out, Family Guy: The Quest for Stuff czy Ice Age Village, Cars: Fast as Lightning również zaprasza cię do przebudowania miasta (w tym wypadku Radiator Springs) oraz wznoszenia budynków i parkingów dla poszczególnych samochodów. To, co zbudujesz, może dostarczać ci monety oraz punkty doświadczenia, a samochody, które będą krążyć wokół drogi, mogą wypełniać kolejne zadania, dzięki czemu zarobisz jeszcze więcej.

W jakiś sposób część odpowiedzialna za budowanie miasta została niejako dołożona na siłę do Cars: Fast as Lightning. Wygląda to tak, jakby deweloperzy z Gameloftu uznali, iż jest to popularne rozwiązanie i sprytnie spróbowali umieścić je w grze. Każdy, kto myśli, że taki dodatek nie jest w zupełności potrzebny, aby czerpać radość z gry, powinien przenieść się na tor i spróbować wyścigu oraz pozmieniać jego trasę. Oczywiście nie musisz przecież spędzać całego czasu na doglądaniu miasta, ale w takim wypadku, szybko zauważysz, iż ciężko będzie ci przejść dalej do kolejnych wyścigów.

Kolejną rzeczą, która przeszkadza w Cars: Fast as Lightning to system energii, który okrył już niesławą gry, takie jak Real Racing 3 czy Angry Birds Go!. Ogranicza on liczbę wyścigów, którą możesz rozegrać. Jeśli chcesz grać więcej, musisz odczekać trochę czasu lub wydać trochę kryształów na jej doładowanie. Energię (tutaj puszki oleju) możesz zyskać poprzez wygrywanie i przechodzenie kolejnych wyzwań w swoim mieście, co oddala nas od rzeczy najciekawszej, czyli ścigania się na torach.

W Cars: Fast as Lightning, znajdziesz również trybgry wieloosobowej, do którego możesz zaprosić swoich kumpli, by pościgać się na torze, co jest naprawdę dobrą zabawą.

Zabawa dla dzieci

Cars: Fast as Lightning jest bardzo przyjazny dla dzieci. Wszystkie instrukcje w samouczku są wypowiadane poprzez znane postacie oraz zostały napisane w taki sposób, aby nawet przedszkolaki mogły wybrać tę grę i zagrać w nią bez większych kłopotów.

Wyścigi opierają się na wyborze odpowiedniego samochodu i ciągłym trzymaniu palca na ekranie w celu kontroli nad przyspieszeniem, i zwalaniem go na zakrętach. Jeśli tego nie zrobisz, twoje auto nieźle ucierpi zderzając się z barierkami.

Cars: Fast as Lightning pozwala na wykonywanie sztuczek poprzez przesuniecie palcem w odpowiednim kierunku. Należy to zrobić w momencie, w którym wjeżdżasz na przeszkodę (np. w miejscu krętego odcinka lub na moście). Wygląda to dość prosto, ale z pewnością będziesz miał sporo satysfakcji, gdy zrobisz to prawidłowo. Bardziej skomplikowane gesty wykonane na ekranie pozwolą ci odkryć zupełnie inne kombinacje tricków.

Rozrywka w samochodzie

Cars: Fast as Lightning wiele zyskuje dzięki wykorzystaniu licencji postaci z filmów animowanych. Świat gry wygląda tak, że możesz się poczuć jak w prawdziwej podróży do Radiator Springs.

Bohaterowie w grze przypominają tych ze srebrnego ekranu, a dodatkowo każdy charakteryzuje się swoją osobowością dzięki odpowiednim dialogom. Interakcja pomiędzy samochodami wygląda niczym wyjęta wprost z filmu i jest miejscami naprawdę zabawna.

Wszystkie funkcje gry wypowiadane są głosem znanego aktora Owena Wilsona, który również wcielił się w postać Lightninga McQueena.

Zatrzymaj się na swoim torze

Dzieci pokochają Cars: Fast as Lightning. Gra uchwyciła magię charakterystyczną dla filmów animowanych, dodając do tego proste w sterowaniu wyścigi. Niestety, elementy wyścigowe są przeplatane żmudną ekonomią gry, zmniejszając trochę jej potencjał szybkiej i dynamicznej rozrywki.

Najczęściej pobierane Wyścigi na Iphone

Więcej
Cars: Fast as Lightning

Download

Cars: Fast as Lightning 1.2.0